logo

Klub nezadaných katolíků

Připravujeme:

Našich akcí se mohou zúčastnit i zájemci, kteří nejsou členy Klubu, pokud splňují podmínky pro přijetí.

Společný pobyt v Beskydech

Po úspěšných dvou ročnících se uskuteční další pobyt v Domě sv. Josefa na Gruni a to ve dnech 28.7. až 4.8. 2018.

Jedná se týdenní pobyt na horské chatě v Beskydech pro nezadané katolíky nad 30 let až 55 let+, kde je zajištěné ubytování a stravování.

Program je tvořen turisticky, společensky a duchovně a je určen jak pro kondiční turistiku, tak i pro lehké procházky po okolí, tak i válení se na koupališti. Jeden den taky navštívíme Mariánské poutní místo Turzovku na Slovensku.

Do přihlašovacích údajů napište jméno a příjmení, poštovní adresu, elektronickou adresu, telefon a zdali máte možnost přijet osobním autem. Přihlášky zasílejte elektronicky na petrzalesky@email.cz, nebo na poštovní adresu Petr Záleský ml., Brněnská 225, 696 11, Mutěnice. Přihlašujte se pouze na celý pobyt, nelze se zúčastnit pouze jeho části!!

Informace o chatě, cenách, vybavení a možnostech najdete na stránkách www.dsvj.cz

Dotazy zodpoví na emailové adrese Petr Záleský. Podrobné a doplňující ínformace budou rozesílány přihlášeným během měsíce června 2018.

Divadlo v Brně

Téměř každý měsíc rozesíláme členům Klubu nabídku na návštěvu vybraného divadelního představení v Brně za zvýhodněnou cenu 100,- Kč. Nejčastěji se scházíme v Mahenově divadle nebo divadle Reduta.

K návštěvě doporučujeme i další brněnská divadla:

http://www.archa-community.cz/

http://www.barka.unas.cz/

Bude se konat:

Výlet se Žlutým děštníkem do Krkonoš

Od Žlutého deštníku máme pro vás nabídku na výlet do Krkonoš v sobotu 23. 6. 2018 (event. s prodloužením i vneděli 24. 6.).

Veškeré potřebné informace najdete zde.

Nabídky slovenských organizátorů

Letné Chorvátsko 2018

1. turnus: 29.6 - 8.7. 2018 za 370€ (ubytovanie, polpenzia, doprava), mestečko Crikvenica, 2-4 posteľové izby hotela ​situovaného ​rovno pri pláži

2. turnus: 6.7.-15.7.2018 - za 395€ (ubytovanie, polpenzia, doprava), mestečko Crikvenica, 2-4 posteľové izby hotela ​situovaného ​rovno pri pláži

3. turnus: 14-21.7.2018 za 265€ (ubytovanie, doprava, bez stravy), v ​mestečku​ Novi Vinodolski,1-2 izbové apartmány s vlastnou kuchynkou a kúpeľňou

další informace: pobyt Crikvenica, pobyt Novi Vinodolski

Duchovní večery s Mgr. Janem Špilarem

Řadu zajímavých námětů a inspiraci můžete načerpat v Brně, pokud navštívíte Duchovní večery pro manžele vedené Janem Špilarem. Nejbližší přednáška proběhne dne 21. 9. 2018 v kostele sv. Michala, Dominikánské nám., Brno od 18.30–20.30 (mše sv., přednáška, moderovaná adorace).

Večery chval v Brně

Modlitba se zpěvem písní, četbou Bible a katechezí probíhá pravidelně v kostele sv. Janů na ulici Minoritská v Brně.

http://www.vecerychval.cz/?id=5&action=mesto

Mariánské poutě v Žarošicích

V letních měsících se konají každou 1. sobotu a 13. mariánské poutě na moravském poutním místě Žarošice.

Celý program poutí najdete na:

http://www.zarosice.estranky.cz