Klub nezadaných katolíků

Připravujeme:

Našich akcí se mohou zúčastnit i zájemci, kteří nejsou členy Klubu, pokud splňují podmínky pro přijetí.

Setkání v Rajhradě 27. 4. 2024

Další připravované akce

Připravujeme: týdenní dovolenou od 27. července do 3.srpna 2024. Jedná se o Klášterní penzion Kongregace Dcer Božské lásky v Jiřetíně pod Jedlovou, kde máme domluvené ubytování a stravování za účasti katolického kněze.

Připravujeme: víkendový pobyt u sester Trapistek v Klášteře Naší Paní nad Vltavou v termínu 18.října do 20.října 2024, s ubytováním, stravováním a duchovním programem.

Podrobné informace o těchto akcích budou zveřejněny v dostatečném časovém termínu před každou akcí na klubovních stránkách.

Připravuje Petr Záleský (petrzalesky@email.cz) a P. Václav Slouk

První pátky v Brně-Komárově u sv. Jiljí

Vždy o prvním pátku v měsíci se scházíme v kostele sv.Jiljí v Brně-Komárově. Začínáme v 17hod. adorací, v 18hod. je mše svatá za nezadané katolíky, litanie a svátostné požehnání. Po bohoslužbách se přesuneme na farní zahradu, kde probíhá neformální posezení o tom jak jde život a co se připravuje nového v Klubu.

Info. pro mimo brněnské: u kostela se dá dobře zaparkovat auto!!

Těšíme se navzájem na setkávání. Klubáci.